Rabat 8% na pierwsze zakupy dla nowo zarejestrowanych klientów

Kup w przeciągu:

12

[29.01,30.01]

a zamówienie wyślemy jeszcze dziś

Dzisiaj nie wysyłamy.

Spóźniłeś się! Twoją paczkę wyślemy w następny dzień roboczy.

Wersje językowe
Jakość sprawdzona przez morze
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 60 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka w 24h

  • Rabaty dla stałych klientów

Nagrody i wyróżnienia

KOLEJNY SUKCES Al-KOR DYSTRYBUTOREM ROKU 2021

 

Al-KOR DYSTRYBUTOREM ROKU 2020

AL-KOR DYSTRYBUTOREM ROKU 2019

 

Firma  AL-KOR z siedzibą w Gdyni, jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem farb marki Sigma Coatings należącej do ogólnoświatowego lidera wśród producentów farb PPG Coatings, na terenie Północnej Polski w dziale farb antykorozyjnych. 

W ramach PPG oferujemy również farby:  Ameron, Freitag, PPG – farby ogniochronne, farby elektroizolacyjne, farby proszkowe, farby do malowania konstrukcji rolniczych, wagonów, urządzeń wojskowych, farby dla okrętownictwa, farby drogowe, wyroby do coil coatingu i wiele innych.

Al-KOR, od  chwili powstania w 1998 roku, zajmuje się dystrybucją farb stosowanych do ochrony i renowacji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, żeliwnych, ocynkowanych, wykonanych z metali lekkich, betonowych, stosowanych w różnych środowiskach korozyjnych.
Podstawowy asortyment naszej firmy, czyli farby przemysłowe antykorozyjne Sigma Coatings uzupełniamy na życzenie klienta także farbami innych producentów takich jak Teknos-Oliva, Hempel, Jotun, International, Tikkurilla i inne. 

Oferujemy pełną obsługę od chwili projektowania technicznego zestawu malarskiego, po realizację sprzedaży, doradztwo techniczne i obsługę posprzedażną.

Mogą Państwo z naszej strony  liczyć na:

  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, zabezpieczeń ognioochronnych konstrukcji stalowych
  • Kompletację i realizację dostaw farb
  • Na życzenie Klienta organizujemy nadzór techniczny, realizowany  przez wysoko kwalifikowaną kadrę inspektorską.

Proponujemy  Państwu, zgodnie z zapytaniami technicznymi, systemy malarskie, dostosowane do danego środowiska korozyjnego, w dowolnej kolorystyce wg wzorników RAL, NCS  i wiele innych. 
Oferujemy także systemy malarskie do biernego zabezpieczenia ognioochronnego konstrukcji stalowych: Steelguard i Flame Stal.

21 lat na rynku Farby Antykorozyjne Doradztwo, Kompletacja, Dostawa

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl